Loading...

Бронхоскопія допоможе вчасно виявити злоякісні новоутворення органів диханняРак є другою найпоширенішою причиною смертей у світі після серцево-судинних захворювань. Згідно з дослідженням Глобального тягаря хвороб, у 2019 році злоякісні новоутворення спричинили смерть понад 10 млн людей у світі. В Україні онкологічні захворювання входять до п’яти основних причин смерті громадян.
Рак трахеї, бронхів і легень — в першій п’ятірці найпоширеніших новоутворень. Утім, якщо їх виявити вчасно, вони добре піддаються лікуванню.
Бронхоскопія входить до пріоритетних медичних послуг, а отже вона є повністю безоплатною для пацієнтів. Це процедура, яка дозволяє лікарю оглянути легені та повітроносні шляхи зсередини.
Щоби скористатися цією послугою, пацієнту потрібно звернутися до свого сімейного або лікуючого лікаря. Якщо лікар вважатиме за доцільне, то призначить та випише направлення на таке обстеження.
Для проходження бронхоскопічного обстеження пацієнт може обрати будь-яку лікарню, яка має договір з НСЗУ Національна служба здоров'я України на надання амбулаторних пріоритетних послуг.
Повний перелік за посиланням
З повним списком безоплатних послуг можете ознайомитися тут: https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2021
 

Популярні новини