Loading...

Чи потрібно платити за знеболення пологів?Знеболення є важливим досягненням медичної науки, завдяки ньому багато процедур та втручань можна проводити без дискомфорту і страждань пацієнтів. Також знеболювання застосовують і під час пологів.
????Медична допомога при пологах є повністю безоплатною для пацієнток у медзакладах, які мають відповідний договір з НСЗУ. Це означає, що за знеболення платити також не потрібно. Воно входить у пакет “Медична допомога при пологах”, за яким заклади уклали договір з НСЗУ, і покривається Програмою медичних гарантій.
Яке саме знеболення є безоплатним для пацієнток:
????зниження больових відчуттів під час пологів, в тому числі медикаментозне через застосування нейроаксіальної блокади (епідуральної анестезії) та інших методів знеболення;
????анестезіологічне забезпечення оперативних втручань та післяпологових акушерських процедур.
397 закладів по всій Україні надають безоплатно весь спектр медичних послуг, які необхідні пацієнтці під час пологів. Обрати можна будь-який із них, незалежно від місця проживання. Їх перелік можна побачити на дашборді НСЗУ, обравши потрібне розташування та пункт “Медична допомога при пологах” у фільтрі “Група послуг”.

Популярні новини