Loading...

Чи потрібно здавати тест на COVID-19 перед вакцинацією?Деякі люди вважають, що перед вакцинацією від COVID-19 потрібно зробити тест на коронавірус, або на антитіла, або пройти повну діагностику організму. Розповідаємо, як насправді.
❗️Тест на COVID-19 потрібен лише тоді, коли ви відчуваєте симптоми хвороби. Водночас, із такими симптомами вакцинацію проводити не рекомендовано — слід зачекати до одужання.
Вакцинацію краще відкласти, якщо:
✅ви почуваєтеся недобре, кашляєте, маєте нежить та інші симптоми COVID-19;
✅очікуєте результатів тесту на COVID-19;
✅маєте позитивний тест на COVID-19 і перебуваєте в ізоляції;
✅перебуваєте на карантині;
✅були в тісному контакті з людиною з підтвердженим COVID-19.
❌Це все. Якщо жодних симптомів немає, то не потрібно спеціально перевіряти перед вакцинацією, чи не хворі ви на COVID-19.
????Так само немає потреби робити тест на антитіла. Як зазначає МОЗ, жодні дослідження не визначають, скільки саме людина повинна мати антитіл, щоб повторно не захворіти на COVID-19 та не бути госпіталізованою. Тест на наявність антитіл може лише показати їх наявність або відсутність, але він жодним чином не дасть відповідь на запитання, чи захворіє людина знову або як саме перенесе коронавірусну хворобу.
А дізнатись, чи існують протипокази до вакцинації і що таке псевдопротипоказання можна у відео @simeyniylikar.com.ua ➡️https://bit.ly/3fLVIdQ.
 

Популярні новини