Loading...

Етикет кашлю — це правила поведінки людини із кашлемЯк правильно кашляти? ????
Відповідь на це питання може здаватися елементарною. Але, на жаль, мало людей дотримуються усіх рекомендацій щодо правильного кашлю.????
Існує навіть таке поняття, як етикет кашлю — це правила поведінки людини із кашлем, що запобігають розповсюдженню інфекцій повітряним і крапельним шляхом.
Все дуже просто!✋
Дотримуйтесь таких рекомендацій:
✅ Під час кашлю та чхання затуляйте рот і ніс одноразовам носовичком або серветками. Не торкайтеся руками обличчя (очей, носа, губ). Після використання носовичок чи серветки викиньте в урну для сміття.
✅ Кашляйте і чхайте у згин ліктя за відсутності серветки чи носовичка. Прикривання рота і носа долонею призводить до поширення інфекції через руки і побутові предмети. Якщо вже так сталося — слід потім помити руки з милом. За відсутності такої можливості — користуйтеся антисептиками з вмістом не менше 70% спирту.
✅ Не забувайте, що в громадських місцях потрібно обов'язково носити маску, і слідкувати, щоб вона закривала і ніс, і рот. Дотримуйтесь фізичної дистанції — 1,5 метра від інших. Залишайтеся вдома, якщо почуваєтеся зле.
 
 
Ось і все. Бережіть не тільки себе, а й оточуючих. Це елементарні правила взаємоповаги????
 

Популярні новини