Loading...

Фізична активність для вагітних під час спеки???? Фізична активність допомагає вагітним жінкам не лише підтримувати здоровий спосіб життя, але й адаптуватися до збільшення ваги, підготуватися до пологів та відновитися після народження дитини. (Докладніше)
???? Відомо, що фізична активність у спекотну погоду — додатковий стрес для тіла. Сама вправа, температура та вологість повітря можуть ще більше підвищити температуру вашого тіла.
????Уникайте фізичних вправ у спекотну погоду. Ви зможете повернутися до звичного режиму вправ, коли температура навколишнього середовища знизиться.
???? Плавання – це чудовий спосіб бути фізично активними під час вагітності. Воно може допомогти зменшити набряки гомілок і щиколоток.
???? Проконсультуйтеся з лікарем щодо того, які фізичні вправи вам можна робити, а від яких варто утриматися, особливо, коли тривалий час зберігається спекотна погода.
❗Пам’ятайте поради про те, як вберегтися від спеки:
☝️Вентилятор і кондиціонер – швидкі та ефективні способи охолодження. Проте під час вагітності необхідно більше часу, ніж зазвичай, щоб ваш організм адаптувався до будь-яких змін температури. Намагайтеся поступово зменшувати температуру та дайте собі час на адаптацію впродовж переходу з одного температурного середовища в інше.
☝️ Подумайте про теплий душ або ванну, щоб полегшити наслідки від спеки. Холодний душ може здатися привабливим, але насправді – посилить відчуття спеки, оскільки тіло генерує тепло, щоб компенсувати раптове охолодження.
☝️ Закрийте жалюзі на вікнах, щоб зробити тінь у приміщенні та знизити температуру.
☝️Намотайте прохолодну мокру бандану або шарф вільно на шию. Це охолодить основні артерії на шиї.
☝️Попросіть допомоги, якщо ви занадто втомилися виконувати домашню роботу. Давайте ногам відпочити у піднятому положенні за кожної можливості.
☝️Для швидкого охолодження, покладіть зап'ястя під потік холодної води з крана. Також можете обтерти чи обмити холодною водою обличчя або задню частину шиї.
Пам’ятайте прості правила, що здатні зменшити ризики від несприятливих наслідків, що можуть виникнути під час спеки в період вагітності. Бережіть своє здоров’я!
 

Популярні новини