Loading...

Гепатити B і CТорік у понад 20 000 українців були виявлені маркери вірусу гепатиту C та у більш ніж 12 000 — маркери гепатиту B.
Раннє виявлення вірусів дуже важливе, адже тоді людина швидше потрапляє під медичний нагляд і розпочинає лікування. Нині в Україні є близько 10 тисяч тримісячних курсів для безоплатного лікування від вірусного гепатиту С.
Щоб отримати лікування ефективними, рекомендованими ВООЗ препаратами, необхідно звернутися за консультацією до свого сімейного лікаря або інфекціоніста, пройти необхідну підтверджувальну діагностику, затверджену сучасними стандартами лікування вірусних гепатитів.
Наразі препарати максимально наближені до пацієнтів. Їх наявність в регіоні можна перевірити, за допомогою Інструменту моніторингу наявності препаратів для лікування вірусних гепатитів, що знаходиться за посиланням.
Попри небезпечність вірусу, у більшості хворих ураження печінки розвивається досить повільно (інколи — через 20-30 років). Але навіть якщо вірус зараз не призводить до помітних уражень печінки, лікування показано абсолютно всім хворим. Хоч і не є нагальним для тих, у кого відсутні такі ураження.
Численні дослідження доводять, що гепатит С виліковний. Пацієнти, які мають вірусний гепатит С, незалежно від стадії ураження печінки можуть бути повністю вилікувані. Що раніше розпочати лікування — то вищими будуть шанси на одужання.
Також ви завжди можете протестуватися:
???? у сімейного лікаря;
???? у найближчому Центрі СНІДу чи кабінеті Довіри;
???? у неурядових організаціях.
 
 

Популярні новини