Loading...

Конкурси завершилися: хто став генеральним директором КНП «Міська лікарня №3», КНП «Стоматологічна поліклініка №1» та що буде з КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання»У Краматорську завершилися конкурси на посади керівників міських медустанов. Раніше були сформовані конкурсні комісії з дотриманням всіх законодавчих вимог.

Заступник міського голови Олена Катальнікова, голова конкурсних комісій, під час засідання внесла ясність у питанні їх формування. У зв'язку з постом в соцмережах представника одного з медичних закладів міста про те, що представники громадської організації, які увійшли до складу конкурсної комісії, не маючи досвіду, не знаючи специфіку роботи медустанови будуть вирішувати долю всього колективу. За словами Олени Катальнікової, оголошення про створення конкурсної комісії було розміщено на сайті міської ради та протягом встановленого законодавством терміну подали заявки тільки представники однієї організації «Медичне освітнє ком'юніті». Вони і були включені до складу комісії. Заявок від інших громадських організацій по роботі в складі конкурсних комісій не надходило. Крім того, в нормативних документах не говориться про те, що в роботі конкурсної комісії не мають права брати участь кілька представників від однієї громадської організації.

Віталій Рубайло переміг в конкурсі на посаду директора КНП «Стоматологічна поліклініка №1»

 

На другому етапі конкурсу на посаду генерального директора КНП «Стоматологічна поліклініка №1» єдиний кандидат Віталій Рубайло, який очолював і раніше медустанову, розповів про роботу поліклініки в нових умовах, про зміни в умовах надання медичної допомоги в зв'язку з медреформою. Виступ кандидата викликав ряд питань у членів комісії. За підсумком Віталію Рубайло рекомендували вивчити і опрацювати питання розвитку клієнтського сервісу, а також приватно-державного партнерства. Віталій Рубайло був визнаний переможцем конкурсу і комісія буде рекомендувати меру міста укласти з ним контракт.

У КНП «Міська лікарня №3» - новий керівник

На другому етапі конкурсу на посаду генерального директора КНП «Міська лікарня №3» свої конкурсні пропозиції озвучили два кандидата - Олексій Яковленко і Володимир Гетьманов.

Олексій Яковленко презентував свою стратегію розвитку лікарні після об'єднання з КНП «Міська лікарня №1».

 
За його словами, в місті багато приватних медустанов, а також будується потужна лікарня третього рівня, яка буде введена в експлуатацію через кілька років. І вона може стати сильним конкурентом місцевим медичним закладам. Тому кандидат вважає за необхідне розвивати медустанову. Так, на його думку необхідно створити на базі лікарні діагностичний центр. Для цього необхідно придбати апарат МРТ. КТ, УЗД в лікарні є, лабораторія теж є. І після цього укласти з НСЗУ договір по даному пакету послуг. Також укласти договори з НСЗУ на лікування інфарктів та інсультів. Також він вважає за необхідне проведення фінансового аудиту, інвентаризації, для того щоб чітко розуміти фінансовий стан, витрати і прибуток. За словами Олексія Яковленко лікарні необхідно хірургічне відділення. Створення комфортних умов для пацієнтів з урахуванням норм доступності. Кандидат наголосив на важливості співпраці з Донецьким медуніверситетом, вирішення кадрового питання. Основним джерелом надходження грошових коштів кандидат бачить підписання нових договорів з НСЗУ, а також залучення спонсорів, участь в грантових програмах та ін.
 
 
 

Володимир Гетьманов, лікар-травматолог, який виконував обов'язки керівника КНП «Міська лікарня №3» до проведення конкурсу, розповів про роботу медзакладу, озвучив сильні і слабкі сторони в роботі лікарні, але чіткої стратегії розвитку медустанови, на думку членів конкурсної комісії, не надав.

Члени комісії, порадившись, визнали переможцем конкурсу Олексія Яковленко.

Нагадаємо, Олексій Яковленко був головним лікарем санаторію «Ювілейний». Також займав посаду заступника директора госпіталю для ветеранів АТО і ООС в Святогорську, займався створенням і розвитком Обласного діагностичного центру в Слов'янську, працював в сфері приватної медицини.
 

Медичний заклад, КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання», залишився без директора

 

У конкурсі на посаду генерального директора КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання» взяв участь головний лікар медичного закладу Віктор Мішин. Але генеральним директором не став. Комісією були заслухані конкурсні пропозиції кандидата, але члени комісії не побачили в них стратегії розвитку медустанови.

Віктору Мішину було задано багато питань, на які чітких відповідей не було. Один з найважливіших - заробляння грошей медичним закладом. Так, після переходу на нову модель фінансування, КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання» щомісяця не вистачає на фінансування роботи і виплати зарплати 1 млн. грн. Але як буде вирішуватися ця проблема і як буде лікарня заробляти кошти кандидат не сказав.

Більшість членів комісії не визнали Віктора Мішина переможцем конкурсу. Таким чином буде оголошений новий конкурс. А поки буде призначено виконуючого обов'язки керівника КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання».

«Восточный проект» Наталья Аленькова

Популярні новини