Loading...

Кров донора врятує життя, а історія про донорство може врятувати сотні!В Україні не вистачає донорської крові. Щорічно 150 тис людей перший раз здають кров лише коли знайомі телефонують і попросять. Але іноді кров потрібна терміново і її немає. Це трапляється через те, що не існує культури регулярного донорства.
Для того, щоби культура народилась і донорство ставало нормою, треба починати про нього говорити зараз.
Тому було вирішено об’єднати зусилля всіх установ та організацій у Донорський рух Червоні. Місія руху — зробити донорство нормою серед українців.
???? Сьогодні стартує перша кампанія руху — #rozkazhy, у якій кожен, хто розкаже про свій перший досвід донорства допоможе врятувати тисячі життів.
Ми закликаємо кожного, хто здавав кров чи компоненти крові (плазму, тромбоцити), розказати про свій досвід: чого боялись, як усе пройшло та загітувати інших долучитись і розповісти свої історії, використовуючи хештег #rozkazhy.
Якщо ви здавали кров, не мовчіть про свої добрі вчинки, розкажіть свою історію!
???? Запишіть вертикальне відео на селфі камеру.
???? Записуйте як вам зручно: будь-де, будь-якою мовою, тривалістю до 30 сек.
У відео:
???? Представтесь, кількома словами поясніть аудиторії, хто ви, чим займаєтесь.
???? Розкажіть, як ви вперше здавали кров. Як наважилися, чого боялися, чого очікували, можливо, були якісь проблеми — розповідайте все.
???? Вкінці відео закликайте друзів не мовчати та розказати про свій досвід донорства. Це найважливіша частина кампанії, щоби донори почали говорити. ✊ Бо голоси донорів сильніші за будь-які рекламні кампанії та можуть врятувати тисячі життів.
Публікуйте свої відео із хештегом #rozkazhy й додавайте посилання на офіційну сторінку руху — Донорський рух Червоні!
Ваші історії врятують тисячі життів!
Кампанія проводиться за підтримки Міністерства охорони здоров’я, громадських організацій та проєкту Європейського Союзу.
 

Популярні новини