Loading...

Медична допомога при гострому мозковому інсультіГострий мозковий інсульт — небезпечне порушення мозкового кровообігу. НСЗУ платитиме за медичну допомогу при інсульті за підвищеним тарифом. Цей тариф залежить від обсягу наданої допомоги ????
➡ у разі проведення лікувальних ендоваскулярних втручань (видалення згустка крові) він становить 131 472 грн. Тариф враховує можливу потребу додаткової тромболітичної терапії (розчинення тромба ліками);
➡ за лікування інсульту лише з використанням тромболітичної терапії НСЗУ платить 62 565 грн;
➡ вартість лікування без застосування ендоваскулярних втручань або тромболітичної терапії складе 21 875 грн.
???? При перших ознаках інсульту потрібно негайно викликати швидку (103). Бригада екстреної меддопомоги має доставити людину з підозрою на інсульт саме в ту лікарню, яка спеціалізується на його лікуванні. У закладах, які уклали договір з НСЗУ на лікування інсультів, має бути:
➡ цілодобова команда фахівців, які кваліфікуються на лікуванні інсульту;
➡ обладнання для діагностики і лікування, що працює цілодобово.
???? У лікарні пацієнту/пацієнтці проведуть термінову нейровізуалізацію за допомогою КТ або МРТ, щоб визначити причину інсульту і призначити найоптимальніше лікування. Видалення тромба з судини інструментально чи розчинення за допомогою ліків, знеболення, забезпечення ліками є безоплатними. Як і вторинна профілактика, реабілітація та харчування в стаціонарі.
Повний перелік безоплатних послуг можна переглянути за посиланням (пункт 6 “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”, файл “Специфікація надання медичних послуг”).
За яких умов медичні послуги є безоплатними для пацієнтів:
✅ при доставленні бригадою екстреної медичної допомоги;
✅ при переведенні з іншого закладу або клінічного підрозділу;
✅ при самозверненні у невідкладному стані.
Безоплатна медична допомога при гострому мозковому інсульті надається у 233-х лікарнях по всій країні. Побачити їх можна на дашборді, обравши групу послуг “Медична допомога при гострому мозковому інсульті”.
 

Популярні новини