Loading...

МОЗ почав процедуру відсторонення керівників медзакладів від виконання своїх обов’язків, де розслідуються випадки підробки медичних данихЛікарі, які видають підроблені документи — заробляють на житті людей. Адже вони потім не допоможуть вам вилікуватись від COVID-19, запобігти госпіталізації чи смерті.
МОЗ почав процедуру відсторонення керівників медзакладів від виконання своїх обов’язків, де розслідуються випадки підробки медичних даних. Ми вже направили листи-подання до власників 15 закладів охорони здоров’я де можливо відбувалась фальсифікація.
А вчора профільний Комітет Парламенту підтримав ініційовані Міністерством зміни до кримінального Кодексу, які посилюють відповідальності за подібні злочини.
Що чекатиме на порушників після ухвалення законодавчих змін:
▪️ До 34 тисяч гривень штраф або обмеження волі до 2 років - для українців, які будуть використовують підроблені документи;
▪️ До 68 тисяч гривень штраф або обмеження волі до 2 років та позбавлення права обіймати посаду - для лікарів, які вносять неправдиву інформацію до бази даних;
▪️ До 170 тисяч гривень штраф або позбавлення волі до 3-х років - за виготовлення та продаж фальсифікатів.
Уряд забезпечив вільний доступ до вакцини і кожен, хто хоче вакцинуватись від COVID-19, може це зробити і отримати справжній COVID-сертифікат.
Перелік центрів масової вакцинації та пунктів щеплень шукайте за посиланням: https://list.covid19.gov.ua/
 

Популярні новини