Loading...

МОЗ запрошує громадянське суспільство долучитися до поширення перевіреної інформації про вакцинацію від COVID-19????У межах комунікаційної кампанії вакцинації від COVID-19 в Україні були створені інформаційні матеріали, а саме постери, брошури, інфографіки, фотобанк, відео- та аудіоролики про деталі та особливості вакцинації від COVID-19 в Україні.
????Також було розроблено сайт, де можна знайти достовірну інформацію про вакцинацію проти COVID-19 та відповіді на найпоширеніші запитання - vaccination.covid19.gov.ua.
????МОЗ закликає громадян долучитися до поширення достовірної й коректної інформації про вакцинацію від COVID-19, зокрема цих комунікаційних матеріалів. Для протидії пандемії дуже важливо боротися не тільки зі збудником хвороби, але й з дезінформацією про неї, та використовувати лише перевірену інформацію з надійних джерел.
????Якщо ви зацікавлені у партнерстві для розповсюдження таких матеріалів для широкого загалу чи окремих пріоритетних груп (медиків, військових, літніх людей, освітян, соціальних працівників), напишіть про це на email: vac.covid19@phc.org.ua. Всі матеріали можна завантажити за посиланням: bit.ly/vac_covid19_info. Матеріали регулярно оновлюються.
????До інформування українців про вакцинацію вже долучилися Google Inc., YouTube, Facebook, Укрзалізниця, Укрпошта, Ощадбанк, аеропорт “Бориспіль”, Червоний Хрест, громадська організація “Батьки за вакцинацію”, благодійна організація “100% життя”.
????Долучайтеся до підтримання медіагігієни та донесення до українців правдивої та перевіреної інформації про вакцинацію від COVID-19!
????Комунікаційна кампанія вакцинації від COVID-19 здійснюється за підтримки
UNICEF Ukraine, World Health Organization (WHO), Європейського Союзу, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Світового банку.
 

Популярні новини