Loading...

Національна служба здоров’я опублікувала оголошення про прийом пропозицій про укладення договорів за напрямом «Первинна медична допомога» на 2022 рЩоб подати пропозицію, суб’єкт господарювання має заповнити відповідні поля в електронній медичній інформаційній системі, у якій він зареєстрований.
Перед тим як подати пропозицію, перевірте, чи є актуальною в електронній системі охорони здоров’я інформація про:
- суб’єкта господарювання, місця надання ним медичних послуг та медичне обладнання, зазначене в оголошенні;
- ліцензію на провадження господарської діяльності з медичної практики (дата, строк дії, номер наказу, номер ліцензії та вид господарської діяльності, на право здійснення якого видано ліцензію);
- суб’єктів господарювання, які будуть залучені до виконання договору (підрядники);
/ уповноважених осіб та медичних працівників, які будуть залучені до укладення або виконання договору.
Важливо! Якщо після подання пропозиції інформація змінилася, потрібно у той же день внести відповідні зміни до електронної системи охорони здоров’я.
Пропозиції прийматимуть до 24 січня 2022 року.
Якщо вам надішлють повідомлення про виправлення помилок у пропозиції після дати подання пропозиції, ви маєте право подати оновлену пропозицію впродовж двох робочих днів з дня надіслання повідомлення про виправлення помилок.
НСЗУ розглядає пропозиції про укладення договору до 28 січня 2022 року включно.
Разом із пропозицією необхідно прикріпити скановані документів у форматі PDF, або відомості щодо наявності такої інформації в державному реєстрі, базі даних або інших інформаційних ресурсах. Перелік додатків є в оголошенні
Якщо пропозиція подається з 1 січня 2022 року, як додаток потрібно також прикріпити документ, що підтверджує забезпечення перекладу на жестову мову.
Зверніть увагу, у 2022 році змінилися вимоги щодо переліку обладнання за напрямом первинної медичної допомоги - надавачі, яким подали понад 20 тисяч декларацій, мають мати портативний дефібрилятор з функцією синхронізації , або автоматичний зовнішній дефібрилятор.
Детально з умовами закупівлі медичних послуг за Програмою медичних гарантій у 2022 році можна ознайомитись на сайті НСЗУ у розділі «Вимоги ПМГ 2022» https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2022
 
 

Популярні новини