Loading...

Новий онлайн-курс “Ведення медичних записів пацієнтів з діабетом на амбулаторному рівні”???? З 1 липня 2021 року лікарі-ендокринологи поступово розпочнуть практикуватись використовувати новий функціонал в ЕСОЗ: План лікування. Це необхідно для виписування е-рецептів ???? на препарати інсуліну та лікарські засоби від нецукрового діабету.
Команда Академії НСЗУ підготували новий онлайн-курс “Ведення медичних записів пацієнтів з діабетом на амбулаторному рівні”. Він дозволить:
✅ сформувати комплексне розуміння процесу й основних вимог до коректного ведення електронних медичних записів при веденні пацієнта з діабетом в амбулаторних умовах;
✅ дізнатись про оновлений маршрут пацієнтів, хворих на діабет, та про взаємодію лікарів первинної та спеціалізованої медичної допомоги під час супроводу та лікування таких пацієнтів.
НАВЧАННЯ ВАЖЛИВО ПРОЙТИ:
????лікарям первинної медичної допомоги,
????лікарям-ендокринологам на амбулаторному рівні
Курс складається з двох модулів, по завершенню яких можна отримати сертифікат (3 бали БПРЛ).
Тож реєструйтеся на навчання за посиланням ➡ academy.nszu.gov.ua
〰️〰️〰️
До реч, перед стартом навчання можна ознайомитися з гідом з користування платформою Академії НСЗУ, який містить всі необхідні інструкції ➡ Гід з користування платформою Академії НСЗУ. Вони допоможуть зорієнтуватися у процесі навчання.
???? Будемо вдячні за репост цього повідомлення у профільні групи, щоб всі лікарі, яким важлива ця інформація, змогли вчасно з нею ознайомитися.
 

Популярні новини