Loading...

Оплати медзакладам за лікування пацієнтів з COVID-19Національна служба здоров’я укладає договори на стаціонарну допомогу пацієнтам з підозрою та захворюванням на COVID 19 із закладами, які входять до переліку керівника робіт і відповідають вимогам.
Наразі 407 медичних закладів мають чинний договір з Національною службою здоров’я України на лікування пацієнтів з COVID-19 у стаціонарі.
У вересні 2021 року НСЗУ за лікування пацієнтів з COVID-19 виплатила 480 762 846 грн для 244 медичних закладів.
У жовтні оплату за лікування пацієнтів з COVID-19 отримали уже 344 медзаклади, які мали чинний договір з НСЗУ, на суму 1 445 746 981 грн.
Перелік лікарень, визначених для госпіталізації, регулярно поповнюється, адже захворюваність зростає. Так, за вересень-жовтень до переліку додали 275 медзакладів.
260 із них подали свої пропозиції НСЗУ для укладення відповідного договору. Із них 157 договорів уже підписані з обох сторін. Інші - у процесі погодження та підписання.
Оплату за лікування пацієнтів з COVID-19 ці медзаклади отримають після підписання договорів на підставі наявних медичних записів.
Національна служба здоров’я оплачує медичні послуги медзакладам за результатом роботи. Тому медзаклади, які госпіталізовують пацієнтів з коронавірусом, отримують оплату після того, як прозвітують за свою роботу у попередньому місці. Адже сума оплати залежить від кількості медичних команд, які працюють у закладі та навантаження на них, тобто кількості пацієнтів, яких лікували.
 

Популярні новини