Loading...

Пам'ятайте: Ваш вибір може вплинути на здоров'я інших людейПослаблення карантинних обмежень, відкриття кордонів деяких країн, стрімкі темпи вакцинації — усі ці події можуть викликати хибне відчуття безпеки. Зниження захворюваності населення у певних регіонах, не означає, що люди перестають хворіти та помирати.
Відомо, що вірус SARS-CoV-2 передається переважно під час вдихання респіраторних виділень, що утворюються при кашлі, чханні, розмові, диханні тощо. Носіння маски — надійний спосіб захистити себе та рідних від зараження. (Докладніше)
Факт 1: правильне носіння маски зменшує кількість виділень, що містять вірус. Це особливо актуально для людей, які переносять хворобу безсимптомно або інфікувалися, проте не знають, що хворі.
Факт 2: носії маски вдихають значно меншу кількість виділень, що містять вірус. Тобто маски захищають нас від інфікування вірусом SARS-CoV-2.
Користь від цих ефектів для кожного буде зростати, якщо якомога більше людей носитимуть маски постійно та правильно.
Сьогодні стартує #Всесвітній тиждень маски. Це рух, який заохочує людей постійно носити маски, адже це допоможе нам наблизитися до завершення пандемії COVID-19.
Тож, не нехтуйте правилами безпеки. Пам'ятайте, що ваш вибір може вплинути на здоров'я інших людей.
Дослідження ще тривають, проте низка експериментальних та епідеміологічних даних, підтверджують користь носіння маски для запобігання поширення вірусу SARS-CoV-2. Докладніше
Про те, як правильно носити маску, читайте на сайті ЦГЗ — Як правильно носити медичну маску та рукавички, Як правильно носити зіз у літню спеку
Бережіть своє здоров’я!
 

Популярні новини