Loading...

Перелік лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР???? Тест методом ПЛР на коронавірус можна зробити у 198 лабораторіях, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ. Найбільша кількість лабораторій у Києві - 44, Харківській області - 20 та у Дніпропетровській - 11.
???? Цю та іншу інформацію можна знайти на сайті Національної служби здоров’я України на новому дашборді “Перелік лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР” https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/lab-list.
???? На аналітичній панелі також розміщено дані про загальну кількість верифікованих лабораторій та зареєстрованих в ЕСОЗ. Також можна дізнатися адреси цих лабораторій, телефони та інше.
???? Уся інформація, що міститься на дашборді “Перелік лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР”, зібрана та викладена на основі даних Центру громадського здоров’я України та електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).
 

Популярні новини