Loading...

Програма реімбурсації дозволяє зробити лікування хронічних захворювань більш доступним для пацієнтівПрограма реімбурсації дозволяє зробити лікування хронічних захворювань більш доступним для пацієнтів, які через свій стан здоров'я потребують постійного прийому певних ліків. Ось тут ми розповідали про це докладніше ➡ https://bit.ly/3bZOQan.
На сьогодні програмою “Доступні ліки” ???? користується понад 2 млн 860 тис пацієнтів.
 
 
???? У другій половині цього року програма реімбурсації буде розширена. Зокрема, мова про відшкодування інсулінів під адмініструванням НСЗУ. Це означає, що Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою. А усі учасники процесу користуватимуться тими перевагами, які надає єдиний платник, як це зараз відбувається з “Доступними ліками”.
???? Інсулін пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою - за електронним рецептом. Електронний рецепт виписує ендокринолог або сімейний лікар, з яким пацієнт уклав декларацію ????‍⚕????‍⚕ Сімейний лікар може виписати е-рецепт за вже встановленим ендокринологом планом лікування, але не може змінити призначення ендокринолога. До кого звертатись за повторним рецептом, пацієнт обирає самостійно.
???? Також цього року пацієнти з розладами психіки та поведінки, а з епілепсією, зможуть отримувати ліки у рамках програми реімбурсації безоплатно або з незначною доплатою. Старт цього етапу програми запланований на 1 жовтня 2021 року.
 

Популярні новини