Loading...

Пункти щеплень та центри масової вакцинації працюють незалежно від рівня епіднебезпекиМОЗ нагадує, що вакцинуватись проти COVID-19 у центрах вакцинації можна і в регіонах, де встановили червоний рівень епіднебезпеки.
У першу чергу йдеться про торговельно-розважальні центри.
Важливо, що наразі в Україні діють карантинні правила, відповідно до яких відвідувати торговельно-розважальні центри на червоному рівні можна лише за умови 100% вакцинації проти COVID-19 або ж наявності чинного негативного тесту на COVID-19.
Проте у випадку, якщо людина прийшла до центру вакцинації, який розташований саме в ТРЦ, власник бізнесу може дозволити їй зайти для отримання щеплення.
У такому випадку власнику бізнесу треба точно бути впевненим, що людина пішла робити щеплення, а не гуляти по ТРЦ. Також варто переконатись, що після отримання щеплення громадянин залишив заклад. Оскільки відвідувати, до прикладу ТРЦ, у регіонах із червоним рівнем епіднебезпеки дозволено людям із зеленими COVID-сертифікатами або негативними тестами.
Для того, щоб не порушувати чинні норми, рекомендується облаштувати додатковий вхід та вихід для тих, хто бажає вакцинуватись у закладах, доступу до яких без документу про вакцинацію або негативного тесту немає. А також перевіряти довідки про вакцинацію чи результати тестування на вході в непродовольчі магазини.
Вакцинація рятує ваше життя та здоров’я. Перелік контактів центрів/пунктів вакцинації на https://vaccination.covid19.gov.ua/list
 

Популярні новини