Loading...

Результати засідання Кабінету Міністрів України 10 листопада 2021 року▪️ Тарифи на трансплантацію серця та легень підвищать, а самі операції стануть доступніші для українців
Завдяки прийнятим змінам українські медичні заклади отримають можливість покривати усі фактичні витрати на здійснення відповідних операцій, а також збільшити їхню кількість та підвищити якість. Нагадуємо, що операції з трансплантації в Україні виконуються коштом державного бюджету і є абсолютно безоплатними для пацієнтів.
▪️ Заклади охорони здоров’я зможуть подавати документи для контрактування з НСЗУ на попередню перевірку
Зміни дозволять закладам охорони здоров’я подавати звернення та необхідні документи до НСЗУ, а національна служба аналізуватиме наявність у закладів медичного обладнання, персоналу, ліцензій, дозвільних документів, необхідних для надання медичних послуг, а також можливості залучення підрядників для надання медичних послуг. Цю інформацію НСЗУ буде враховувати під час укладання договорів. У разі, якщо інформація потребує оновлення, заклад зможе її оновити.
▪️ Затверджено зміни до порядку проведення державної оцінки медичних технологій
Кабінет Міністрів України відтермінував проведення оцінки медичних технологій на медичні вироби, які закуповуються за бюджетні кошти, до 1 січня 2023 року.
 

Популярні новини