Loading...

Результати засідання Кабінету Міністрів України 3 листопада 2021 року▪️ Виділили додаткові кошти на централізовану подачу кисню для лікарень Сумської та Черкаської областей
Йдеться про 28 млн гривень для Сумської області та 26,3 млн для Черкаської області.
▪️ Збільшили видатки на програму медгарантій
Кабінет Міністрів України спрямував 1,6 млрд гривень на розширення чинної мережі закладів охорони здоров’я для надання допомоги пацієнтам із COVID-19.
▪️ МОЗ запускає експериментальний проєкт із підвищення кваліфікації членів бригад екстреної допомоги
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка затверджує порядок проведення експериментального проєкту з підвищення кваліфікації для медичних працівників та водіїв бригад екстреної медичної допомоги. Проєкт матиме декілька етапів.
▪️ Відбудеться закупівля вакцин проти COVID-19 із залученням міжнародної організації Crown Agents за кредитні кошти ЄІБ
Для закупівлі вакцини від COVID-19 ЄІБ надасть 1,66 млрд грн (або 50 млн євро) за проєктом “Програма розвитку муніципальної інфраструктури України”. Умовами залучення цих коштів є їх спрямування суто для закупівлі вакцини проти коронавірусної інфекції.
▪️ Регламентовано надання реабілітаційної допомоги у сфері охорони здоров’я
Відтепер з'явилася можливість запровадити сучасну мультидисциплінарну реабілітаційну допомогу, а також контролювати її результативність та якість. Оскільки процес буде організований за єдиними принципами та на засадах доказової реабілітації, із залученням повного складу фахівців з реабілітації.
▪️ НСЗУ розпочне підготовку до підписання договорів за програмою державних гарантій із медзакладами
Щоби вчасно опрацювати пропозиції закладів охорони здоров’я про укладання договорів на медичне обслуговування населення у 2022 році, Національній службі здоров’я України слід попередньо проаналізувати ці пропозиції з урахуванням 36 пакетів медичних послуг, які пропонується включити до програми медичних гарантій у 2022 році.
 

Популярні новини