Loading...

Що потрібно знати про вакцинацію від COVID-19?✔ Вакцинація є безоплатною. За вакцини платить держава та донори. Оплату роботи мобільних команд, які проводять щеплення, здійснює Національна служба здоров’я.
✔ Договір на пакет вакцинації від COVID-19 станом на 30 вересня мають 1125 медзаклади. З них 51 приватні та 13 лікарів-ФОП. Медичні працівники тих надавачів, які підписали договір з НСЗУ, проводять вакцинацію від COVID-19 і у стаціонарних пунктах на базі закладів охорони здоров'я, і у тимчасових пунктах - на рівні центрів вакцинації, а також у складі мобільних команд, які виїжджають до маломобільних груп населення або до організованих колективів.
✔ Щепитись від COVID-19 можуть всі охочі віком від 18 років.
✔ Вакцинуватись можна у найближчому пункті щеплення або у центрі масової вакцинації. Також - у складі робочого колективу від 50-ти людей, до якого приїде мобільна бригада. До маломобільних громадян також приїде мобільна бригада.
✔ Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.
 

Популярні новини