Loading...

Що робити, коли запис про вакцинацію внесли до неактуальної е-медкарти пацієнта?Іноді в електронній системі охорони здоров’я трапляється дублювання медичних карт. Наприклад, коли медпрацівники замість того, щоб оновити інформацію в актуальній карті, реєструють людину як нового пацієнта і створюють дублікат. Скажімо, пацієнт до 14 років був зареєстрований у системі за свідоцтвом про народження, потім отримав паспорт і лікар вніс про нього дані як про нового пацієнта.
Під час вакцинації медичний працівник може випадково внести запис про щеплення до неактуальної або дубльованої карти, і в результаті в пацієнта не генерується COVID-сертифікат.
Що робити в такому випадку❓
➡️По-перше, пацієнту слід переконатись, що його дані справді внесли в неактуальну карту. Це можна зробити у сімейного лікаря або оператора контакт-центру НСЗУ за номером 16-77.
➡️По-друге, потрібно подати офіційне звернення до НСЗУ про об'єднання реєстраційних даних. Звернення може бути в довільній формі, у ньому слід зазначити актуальний номер паспорта та індивідуальний податковий номер. Копії цих документів потрібно додати до звернення.
Документи можна відправити двома способами:
1️⃣Звичайною поштою за адресою проспект Степана Бандери, 19, м. Київ, 04073
2️⃣Електронною поштою на скриньку info@nszu.gov.ua.
❗️Зверніть увагу: у зверненні треба просити саме об'єднати дані, а не видалити один із записів, адже разом з записом буде видалена і медична історія, яка до нього прикріплена.
Щоб такого не траплялося, при зміні документів нагадайте лікарю, щоб він актуалізував ваш існуючий запис, а не створював новий.
А тут ми розповідали, що робити, коли не генерується COVID-сертифікат через помилку в записі про вакцинацію, через помилку в даних, зроблену не під час вакцинації, а раніше, та через  щеплення різними вакцинами.
 

Популярні новини