Loading...

Що таке ангіограф?Що таке ангіограф ????
???? Ангіограф - це багатофункціональний рентгенівський апарат нового покоління, який призначений швидко розпізнавати усі змін, які протікають в кровоносних судинах людини. Ангіограф дозволяє проводити діагностику судин серця, нирок, агістральних судин шиї, головного мозку з наступним лікуванням.
???? Ангіографічне дослідження є надзвичайно точним діагностичним методом. При підозрі на гострий інфаркт міокарда за допомогою ангіографа лікарі зможуть оперативно визначити, де саме у судинах пацієнта порушений кровообіг, і за потреби провести процедуру встановлення стенту. На сьогодні це є золотим стандартом дослідження серцевих артерій в усьому світі. Без ангіографа якісна медична допомога при гострому інфаркті міокарда неможлива.
???? Саме тому Національна служба здоров’я уклала договори на надання медичної допомоги при гострому інфаркті міокарда лише з тими лікарнями, які мають ангіограф. Таких закладів 6⃣6⃣.
В кожній з областей України є щонайменше одна лікарня, яка має контракт з НСЗУ на лікування пацієнтів з гострим інфарктом. Найбільша кількість таких лікарень у Дніпропетровській області- 6.
У Львівській - 5.
У Запорізькій, Тернопільській, Черкаській областях та місті Київ - 4. Побачити ці лікарні можна на дашборді НСЗУ ➡ nszu.gov.ua.
???? Людину з підозрою на гострий інфаркт міокарда бригада екстреної медичної допомоги повинна доставити лише в той медзаклад, який уклав договір з НСЗУ на надання послуг з лікування гострого інфаркту міокарда. Саме у такому медзакладі спроможні провести потрібні лабораторні та інструментальні обстеження.
 

Популярні новини