Loading...

Шо робити, якщо необхідна консультація, а сімейний лікар на лікарняному?Якщо трапиться таке, що ви записалися до свого сімейного лікаря, він раптово захворіє і не зможе вас прийняти — не хвилюйтеся. Ви точно не залишитеся без медичної допомоги.
????Медичний заклад зобов’язаний призначити лікаря на заміну того, який захворів. Це ніяк не впливає на пацієнтів — медична допомога є так само безоплатною, а декларація — чинною.
????Медзаклад інформує пацієнтів про раптову відсутність лікаря першого ж дня. Оголошення може бути опубліковане на сайті закладу, сторінці в соцмережах, розміщене безпосередньо в закладі на видному місці. А пацієнтам, які були записані до цього лікаря, мають зателефонувати.
????Дізнавшись про відсутність лікаря, пацієнт може перенести візит на пізніше. Якщо ж проблема не терпить, то просто прийти в запланований час і отримати консультацію лікаря на заміну.
????Якщо ситуація невідкладна і потребує термінової допомоги, звертайтеся напряму в найближчий медичний заклад, для цього не потрібне направлення. Якщо ж є загроза життю чи здоров’ю — телефонуйте 103.
Раніше ми розповідали, як дізнатись про звільнення сімейного лікаря. А тут описано, як знайти лікаря первинки, з яким можна укласти декларацію.
 

Популярні новини