Loading...

Система бізнес-аналітики (ВІ) ДП Медичні закупівлі України вже доступна на сайті Міністерства охорони здоров’я УкраїниСистема бізнес-аналітики (ВІ) ДП Медичні закупівлі України вже доступна на сайті Міністерства охорони здоров’я України за посиланням:. А отже інформація про закупівлі та поставки ліків стає ще доступнішою.
ВІ візуалізує дані про централізовані закупівлі та поставки, що здійснюються ДП МЗУ за програмами МОЗ у 2020 (14 напрямів) та 2021 роках (19 напрямів), та залишки вакцини CoronaVac проти коронавірусної інфекції COVID-19, що була закуплена підприємством.
За допомогою системи бізнес-аналітики ДП МЗУ можна знайти інформацію про:
▪ кількість ліків та медвиробів, що закуповуються централізовано ДП МЗУ, та суми договорів;
▪ графік поставок товарів в Україну та фактичні дати відвантажень у лікарні;
▪ залишки у лікарнях ліків та медвиробів, закуплених централізовано за державний кошт;
▪ наявність вакцини CoronaVac проти COVID-19.
30 червня ДП «Медзакупівлі України» презентувало свою систему ВІ. Вперше такий об’єм даних про державні медичні закупівлі опубліковано в одному місці. Система дозволяє легко фільтрувати та аналізувати різні змінні. Раніше ця інформація оприлюднювалась обмежено, зазвичай у форматі, що непридатний для аналізу.
Інформація, розміщена в BI, буде корисна пацієнтам та пацієнтським організаціям, громадським організаціям, аналітикам, органам виконавчої влади, закладам охорони здоров’я, представникам фармринку тощо.
 

Популярні новини