Loading...

Сьогодні в Європі відзначають День екстреної допомоги????. Професійне свято тих, хто 24/7 перебуває на варті людського життя.
???? Робота бригад екстреної медичної допомоги була і залишається важливою - вчора, сьогодні, завтра. Національна служба здоров’я дякує всім - лікарям, середньому та молодшому медичному персоналу, диспетчерам, водіям - за відповідальну роботу. За реагування на критичні, екстрені й неекстрені випадки. За швидкість прибуття і дотримання маршрутів. За етику спілкування з пацієнтами і рівновагу. За прагнення надавати медичну допомогу якісно і з дотриманням усіх стандартів.
???? Починаючи з 1 квітня 2020 року і за квітень 2021 року включно Національна служба здоров’я виплатила 25 центрам екстреної медичної допомоги понад 18 млрд грн за надання екстреної допомоги пацієнтам, в тому числі і з COVID-19. У 2021 році НСЗУ уклала договори з усіма 25 центрами ЕМД в межах Програми медичних гарантій на суму понад 8 млрд грн.
???? Ми прагнемо, щоб українські центри екстреної медичної допомоги мали усі можливості аби платити гідну заробітну плату своїм колективам та оновлювати матеріально-технічну базу. Бачимо гарні приклади, коли внаслідок відповідального ставлення та ефективного менеджменту, зростають заробітні плати працівників швидкої допомоги.
???? Нехай ваша непроста робота дає привід пишатися її результатами. Бажаємо гарних професійних перспектив, добробуту та міцного здоров’я!
 

Популярні новини