Loading...

Статистика ДТП в Україні???? За статистикою, щодня в дорожньо-транспортних пригодах гине 9 українців, а 83 — отримують травми.
Щороку в третю неділю листопада відзначається Всесвітній день пам’яті жертв дорожньо-транспортних пригод.
У цю глобальну дату вшановуємо пам’ять людей, які загинули або були травмовані на дорогах, а також співчуваємо всім потерпілим унаслідок ДТП та їхнім сім’ям.
Дякуємо медичним працівникам, бригадам екстреної медичної допомоги, працівникам поліції та ДСНС, які щодня борються з наслідками дорожньо-транспортних пригод.
Цьогоріч ми хочемо звернути увагу на важливість дотримання безпечної швидкості транспортних засобів! Запобігти смертям і травмам на дорозі можна, якщо не вдавати Шумахера.
Рух на швидкості значно підвищує ймовірність аварії й тяжчих наслідків. Навіть коли ви перевищуєте швидкість на 1%, ризик смертельної аварії збільшується на 4%.
Пішоходи ж ризикують життям: ризик загинути пропорційно зростає з підвищенням швидкості. Імовірність смерті пішохода, якого збило авто, що рухається зі швидкістю 65 км/год, у 4,5 рази вище в порівнянні зі швидкістю 50 км/год.
 
 
В Україні перевищення безпечної швидкості є основною причиною загибелі та травмування людей унаслідок ДТП. Таких ДТП у 2020 році сталося 38 768, а 9 999 призвели до загибелі і травмування людей: 11 411 людей отримали травми, 1 776 — загинули.
Закликаємо водіїв — контролюйте швидкість, це зменшує ризик ДТП. Бережіть своє життя й не наражайте на небезпеку інших!
 

Популярні новини