Loading...

Тариф на медичні послуги із стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19 збільшеноТариф за лікування пацієнтів з COVID-19 зріс до 634 тис гривень
З 1 листопада 2021 року Національна служба здоров’я України платитиме за одну команду, яка надає допомогу пацієнтам з COVID-19 у стаціонарі медзакладу, 634 330 гривень. Тариф зріс на 56,6 тис. грн.
Відповідні зміни до Порядку реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у ІІ-ІV кварталах 2021 року прийняли сьогодні, 17 листопада, на засіданні Уряду.
Збільшилася глобальна ставка за укомплектованість медичним персоналом, медичними виробами та ліками для закладів, які мають договір на пакет «Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19».
Згідно з умовами договору, окрім глобальної ставки, на суму оплати впливає кількість медичних команд, які надають допомогу пацієнтам, інтенсивність роботи закладу та навантаження на медичних працівників. Національна служба здоров’я оплачує лікування пацієнтів з коронавірусом після того, як заклад прозвітує про зроблену роботу та кількість пролікованих пацієнтів.
Наразі договір з НСЗУ за пакетом «Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19» мають 497 медзакладів. З початку року НСЗУ виплатила за лікування пацієнтів з коронавірусом у стаціонарі 11,4 млрд грн.
Стаціонарна допомога пацієнтам з COVID-19 - безоплатна. Вартість лікування покриває НСЗУ.
Нагадаємо, що у жовтні тариф на медичні послуги із стаціонарної допомоги пацієнтам з COVID-19 становив понад 577 тис грн. А у період з 1 квітня до 30 вересня 2021 року - 554 тис грн.
 

Популярні новини