Loading...

Туберкульоз лікують безоплатно???? Як ви гадаєте, скільки людині, яка стикнулася з туберкульозом, потрібно коштів на придбання протитуберкульозних препаратів на весь період лікування недуги (а це часом від 6-ти місяців до двох років)?
Не поспішайте шукати в інтернеті або аптеці вартість відповідних ліків.
Бо в Україні лікування туберкульозу БЕЗОПЛАТНЕ ????
Це означає, що держава забезпечує лікувальні протитуберкульозні заклади всіма необхідними препаратами: як для лікування чутливого, так і для лікування резистентного (стійкого до ліків) туберкульозу.
☝️ Головне, що потрібно від людини, яка хворіє на туберкульоз — дотримуватись рекомендацій лікаря та регулярно приймати препарати.
На сьогодні централізовану закупівлю якісних ліків за кошти державного бюджету забезпечує ДП «Медичні закупівлі України» (бюджет 2021 року) та ПРООН (бюджет 2019–2020 рр).
Схеми лікування кожного пацієнта можуть відрізнятися, усе залежить від його загального стану здоров’я і форми туберкульозу: інколи вартість схеми лікування одного пацієнта може перевищувати 150 тисяч гривень.
Важливо додати, що в українські протоколи лікування туберкульозу входять сучасні медичні препарати, рекомендовані ВООЗ та які показали найкращу ефективність у боротьбі з ТБ ????
Більше про туберкульоз експертно і людяно ???? https://t.me/PHC_TB
 

Популярні новини