Loading...

У КНП «Міська лікарня №1» встановлюють кріогенний газифікатор для постачання кисню пацієнтів з Covid-19У Міськлікарні №1 Краматорска йде установка обладнання, яке покращить систему постачання киснем пацієнтів з Covid-19. Потреба в газоподібному кисні в лікарні відпаде взагалі.

 
 

Устаткування дозволить мати запас кисню, що вкрай важливо в період епідемії. Сьогодні лікарня отримала кріогенний газифікатор обсягом 5 тисяч літрів.

 
 
Начальник відділу охорони здоров'я Краматорської міської ради Андрій Петриченко:«Наразі ведуться монтажні роботи, щодо встановлення кріогенного газіфікатора на території Міськлікарні №1. Це газифікатор для рідкого кисню. Проєкт відбувається вже кілька місяців. І він вже на стадії завершення. Ми плануємо, що до 15 листопада система запрацює. І лікарня буде отримувати кисень із цього газифікатора. Це дозволить забезпечити лікарню киснем із запасом. 1 літр рідкого кисню дорівнює 800 л газоподібного. Це досить великий об’єм. Рідкий кисень набагато дешевше, чим газоподібний. Також технічним працівникам буде легше. Наразі працівники повинні дуже часто міняти балони з киснем. Тому що потреба лікарні - близько 75 балонів 40-літрових на добу. Забезпечення киснем – це дуже важливо зараз. Бо ситуація із захворюваністю на коронавіурус важка».
 

 

Ведуться роботи з підготовки місця, де буде стояти ємність. Роботи виконує підприємство «Автоінтерстрой».

Ємність для кисню буде встановлена ​​на електронні ваги. Завдяки цьому облік споживання кисню буде проводитися автоматично.

Юрій Требік, заступник генерального директора «Автоінтерстрой»: «Закінчується монтаж системи забезпечення киснем корпусів Міськлікарні №1. Хірургічного корпусу, терапевтичного та інфекційних, основної будівлі і боксів. Монтаж такого устаткування вкрай необхідний. Бочка заправлена ​​зрідженим киснем з якого буде виходити 800 л газоподібного кисню, необхідного для дихання ковідних хворих. Монтаж проходить в дуже стислі терміни. Роботи, які передбачають за технологією 2 місяці, виконуються за 2-3 тижні. Монтаж непростий, тому що киснева ємність буде встановлювати на електронні ваги, що зумовить автоматичний облік кисню. Все обладнання ми закупили. На даний момент змонтовано 4 естакади - переходи від ємності до будівель. Залишилося тільки встановити ємність і провести киснепровід. Криогенний газифікатор буде захищений забором з закриваються воротами. Всередині огорожі буде встановлена ​​електрощитова, яка буде живити даний об'єкт».

Будівельники поспішають виконати роботи якомога швидше і якісніше. Адже від роботи нового обладнання залежать життя людей.

Подібне обладнання встановлять і в КНП «Міська лікарня №3». Кріогенна ємність буде об'ємом 10 тонн і повністю покриє потреби ковідного відділення в кисні.

«Восточный проект» Наталья Аленькова

Популярні новини