Loading...

У Краматорську триває процес об’єднання міських лікарень КНП «Міська лікарня №3» та КНП «Міська лікарня №1»З метою отримання технічної підтримки щодо реорганізації, за сприянням Департаменту охорони здоров’я Донецької облдержадміністрації,  Краматорськ взяв учать у проєкті USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я».

Проєкт допомагає побудові прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка відповідатиме потребам українців у сфері медицини. Серед учасників в Україні було відібрано п’ять міст, у тому числі Краматорськ.

Таким чином місто отримає:

  • аналітичну та експертну підтримку;
  • юридичний супровід реорганізації, що включає юридичну консультативну підтримку алгоритму реорганізації;
  • грант у негрошовій формі на підтримку реорганізації та оптимізації. Отримання послуг чи обладнання на суму 500 тис.грн. (закупівля комп’ютерів, забезпечення інтернет-зв’язку, тощо);
  • комунікаційну підтримку процесів реорганізації.

Рішення про об’єднання міської лікарні № 3 та міської лікарні № 1 було прийнято у квітні депутатами Краматорської міської ради з метою створення повноцінної багатопрофільної лікарні другого рівня

Заступник міського голови Краматорська Олена Катальнікова зазначає, що  реорганізація медичних закладів дозволить об’єднати всі ургентні служби у межах однієї лікарні та швидко надавати якісну медичну допомогу.

«Це значно прискорить витрати часу на діагностування та надання кваліфікованої допомоги хворим. А також спростить лікування пацієнтів, які надійшли у важкому стані та мають хронічні супутні захворювання.  Медичним працівникам швидкої допомоги не потрібно буде витрачати час на детальну діагностику стану пацієнта оскільки маршрут буде один – до відділення екстреної допомоги лікарні інтенсивного лікування. При цьому будівлі обох лікарень будуть працювати та належатимуть одному об’єднаному закладу. Зокрема, у приміщенні по вулиці В. Стуса планується створення багатопрофільної консультативної поліклініки.  Аналітична та експертна оцінка, юридичний супровід реорганізації значно полегшить цей процес», – розповіла Олена Катальнікова.

Прес-служба Краматорської міської ради

Популярні новини