Loading...

У Краматорську за конкурсом вибрали керівників КНП «ЦПМСД №1» та КНП «Стоматологічна поліклініка №2»У Краматорську проходять конкурси на посади керівників міських медустанов. Раніше були сформовані конкурсні комісії з дотриманням всіх законодавчих вимог.

10 серпня відбулися засідання конкурсних комісій, під головуванням заступника міського голови Краматорська Олени Катальнікової, в ході яких були розглянуті документи претендентів на посади і ухвалені рішення про допуск до участі в конкурсі.

Пізніше на засіданнях конкурсних комісій було заслухано конкурсні пропозиції претендентів.

Першим своє бачення розвитку медустанови представив претендент на посаду генерального директора КНП «ЦПМСД №1», головний лікар медзакладу Олександр Власенко. Він розповів про роботу Центру, про його становлення, розвиток і перспективи.

 
У КНП «ЦПМСД №1» працюють 54 лікаря первинної ланки. На кожного лікаря припадає майже +1796 пацієнтів, тобто все лікарі мають практично 100%-е навантаження в плані підписання декларацій.

За час роботи центру були зроблені ремонти в амбулаторіях, проводиться термомодернізація будівель, відкритий кол-центр, придбано нове обладнання за кошти держбюджету, обласного бюджету, місцевого бюджету, а також спонсорів.

Головний принцип роботи центру - надання якісної, безпечної і доступної медичної допомоги.

Особливу увагу Олександр Власенко приділив розвитку центру після злиття з Центром первинної медико-санітарної допомоги №2. Так, планується, що в об'єднаному центрі буде працювати 12 амбулаторій, відділ надання вторинної медичної допомоги, пацієнтів обслуговуватиме кол-центр, єдина лабораторія з 12 пунктами забору матеріалів, фізіотерапевтична служба, тренінговий центр та ін.

За словами Олександра Власенко, зміни в роботі після об'єднання для співробітників КНП «ЦПМСД №1» будуть:

«Перш за все потрібно прийняти правила роботи нашого медзакладу. Ми повинні бути однією командою, яка працює на благо мешканців міста. І головне – наші лікарі мають бути небайдужими до пацієнтів, поважати їх та своїх колег».

У перспективі планують розвивати систему оцінювання якості обслуговування, розвиток мережі амбулаторій та приведення у відповідність технічного стану вже існуючих амбулаторій та прилеглих територій, розвиток клієнтського сервісу та комунікацій з пацієнтами, розвиток системи фінансової стабільності центру, розвиток рівня і обсягів послуг. І будівництво нових амбулаторій в "Соцгороде", які допоможуть наблизити медпослуги до пацієнтів.

Претендентові було поставлено ряд запитань. Після чого члени комісії визнали переможцем конкурсу Олександра Власенко (проголосували). І вирішили рекомендувати міському голові підписати контракт з переможцем конкурсу на посаду генерального директора КНП «ЦПМСД №1».

Пізніше в цей же день відбулося засідання конкурсної комісії, на якому були заслухані пропозиції претендента на посаду керівника КНП «Стоматологічна поліклініка №2», і. о. директора медзакладу Валерії Русаненко.

 
Лікар розповіла про роботу медзакладу, про залучення нових молодих кадрів, про досягнення та проблеми, з якими стикаються в роботі медики: 
«Ми пройшли реформування, ми працюємо в нових умовах, робимо все можливе для надання якісної допомоги краматорчанам. Так буде і надалі. Будемо працювати, покращувати рівень надання медичних послуг».

Нагадаємо, всього було оголошено конкурси на посади керівників КНП «ЦПМСД №1», КНП «Дитяче територіальне медичне об'єднання», КНП «Стоматологічна поліклініка №1» і КНП «Стоматологічна поліклініка №2», КНП «Міська лікарня №3».

«Восточный проект» Наталья Аленькова

Популярні новини