Loading...

Укладення договорів про реімбурсацію за новими напрямамиЗ 1 жовтня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації лікарських засобів для лікування в амбулаторних умовах цукрового та нецукрового діабету. Мова про інсуліни та десмопресин.
???? Національна служба здоров’я стане єдиним платником за програмою та відшкодовуватиме аптекам вартість інсуліну та десмопресину. Для цього НСЗУ укладає договори з аптечними закладами за кожним із напрямів реімбурсації.
???? Зараз триває прийом заяв, які подають аптечні заклади на укладення договору про реімбурсацію інсулінів та ліків для пацієнтів із нецукровим діабетом. Ми бачимо, що аптечні заклади усіх форм власності зацікавлені у співпраці з НСЗУ.
???? Станом на 22 вересня НСЗУ отримала майже 1500 заяв від 612 закладів - юридичних осіб. З них:
✔ 597 закладів подали 900 заяв за напрямом реімбурсації інсулінів. Найбільшу кількість пропозицій подали аптеки таких областей: Харківська - 110, Львівська - 80, Івано-Франківська - 75, Дніпропетровська - 70 та місто Київ - 68. Найменшу: Кіровоградська - 8, Волинська - 9, Луганська, Чернігівська - 11;
✔ 477 аптечних закладів подали майже 600 заяв за напрямом реімбурсації ліків для нецукрового діабету. Найбільшу кількість пропозицій подали аптеки таких областей: Харківська - 95, Івано-Франківська - 50, Дніпропетровська - 49. Найменшу: Волинська, Кіровоградська, Чернігівська - 7, Луганська - 8.
Відстежити динамику подання аптечними закладами заяв про укладення договору про реімбурсацію з НСЗУ можна тут https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/reimb-apply.
 

Популярні новини