Loading...

Вітаємо з Днем захисту дітей!1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – сонячне свято радості, посмішок та любові. Цей день нагадує нам, що кожна дитина потребує турботи і уваги, у кожної має бути щаслива сім’я та безпечне дитинство. І саме ми, дорослі, відповідаємо за успіхи наших дітей у майбутньому.

Кому ж як не нам, дорослим, знати, як швидко минає дитинство. Усі ми родом з тієї казкової країни. Тож зробімо усе, аби дитинство запам’яталося нашим дітям щасливим, веселим і безтурботним.

Дорогі діти! Бажаємо вам, щоб батьки вас любили і балували, а ви ніколи не давали своїм мамам і татам приводів для занепокоєнь. Всі маленькі дітки – незвичайні мрійники, тож бажаємо вам зберегти здатність мріяти у дорослому житті. І обов’язково – навчитися втілювати свої мрії у реальність.

Дорогі батьки, бабусі, дідусі, всі, хто присвятив себе вихованню дітей! Щиро бажаємо вам і нашим дітям миру, добра, благополуччя, щастя і радості. Бережіть наших дітей, щоб їх вдячні і щасливі очі завжди були нам всім справжньою нагородою!

Популярні новини