Loading...

Всесвітній день боротьби з діабетомУ Всесвітній день боротьби з діабетом хочемо нагадати, що доступ пацієнтів до препаратів інсуліну значно розширився, адже 1 жовтня вони увійшли у програму реімбурсації “Доступні ліки”.
⛔️Раніше пацієнти з цукровим діабетом стикалися з низкою недоліків у системі забезпеченні інсулінами. Вони не мали впевненості, що отримають свої препарати вчасно, приймали менші дози або й пропускали їх. Адже інсуліни фінансувалися з субвенції, якої бракувало на потреби всіх пацієнтів, а можливостей місцевих бюджетів не вистачало.
????Тепер, коли інсуліни адмініструє НСЗУ, потреба кожного пацієнта врахована. Аптек, які відпускають інсуліни, стало вчетверо більше — понад 6,5 тисяч, тож пацієнтам значно простіше знайти свої ліки. Ці аптеки отримують кошти напряму від НСЗУ без участі місцевої влади.Відшукати потрібну аптеку легко на онлайн-дашбордах НСЗУ. Відкрийте карту місць відпуску лікарських засобів за електронними рецептами й у фільтрі “Тип договору” оберіть інсулін.
????Або зателефонуйте до оператору контакт-центру НСЗУ за безоплатним номером 16-77.
????В програму включено 76 препаратів інсуліну та їх аналоги швидкої, середньої, тривалої дії та комбіновані. 47 препаратів інсуліну — повністю безоплатні, решта відпускається з частковою доплатою.
????Щоб отримати інсуліни за програмою “Доступні ліки”, пацієнту потрібний електронний рецепт, про нього ми писали тут.
Якщо ще не почали отримувати інсуліни за е-рецептом, прочитайте маршрут пацієнта з цукровим діабетом та відвідайте свого лікаря. ????
 

Популярні новини