Loading...

Всесвітній день захисту літніх людейЗ роками піклуватися про себе стає все важче. Старші люди дуже часто потребують турботи близьких.
У Всесвітній день захисту літніх людей хочемо привернути увагу до того, як допомагати старшим родичам.
Згідно з віковою класифікацією ВООЗ, людьми старшого віку вважаються ті, кому більш як 60 років. Хтось у цей час енергійний та сповнений сил, комусь необхідна підтримка рідних.
❤️ Як же проявити турботу про старших рідних?
◾ Найкращий прояв турботи — спілкування. Подзвоніть сьогодні своїм рідним та запитайте, як у них справи, чим займаються та як почуваються?
◾ Турбуйтеся про їхнє здоров'я. Деякі старші люди бояться йти до лікаря або не знають, які медогляди потрібно регулярно проходити. Запишіть своїх близьких до сімейного лікаря, який призначить необхідні аналізи та обстеження згідно з віком.
◾ Не зволікайте з вакцинацією! Запишіть своїх старших рідних на щеплення.
Пандемія COVID-19 показала, наскільки здоров'я старших людей може бути уразливим. Дізнатись більше про вакцини: https://vaccination.covid19.gov.ua
◾ Допомагайте старшим людям з інформаційною гігієною. Підпишіть своїх рідних у соціальних мережах на сторінки, які публікують перевірену інформацію, зокрема й про коронавірус!
 

Популярні новини