Loading...

Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотностіЩороку наприкінці жовтня Організація Об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) відзначає Всесвітній тиждень медійної та інформаційної грамотності.
У цьому році виповнюється 10 років з тих пір, як були закладені основи Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності. Це було задовго до зростання кількості дезінформації, зростання впливу соцмереж і пандемії COVID-19.
Міністерство охорони здоров’я приєднується до відзначення Всесвітнього тижня медійної та інформаційної грамотності. Разом з вами ми розберемося, яка інформація відповідає дійсності, а яка є сумнівною, аби не наражати себе на небезпеку.
У сфері охорони здоров’я знання, яка інформація є науково доведеною та як конкретні дані можна перевірити, є критично важливими. Використання фейкових даних або досліджень може зашкодити здоров’ю, а в найгіршому випадку призвести до летального результату.
Цього тижня ми проведемо в сторіс вікторини, де ви зможете перевірити своє критичне мислення та навички розпізнавання фейків.
Сподіваємось, що для вас це буде корисно!
Перевірену інформацію щодо медичної тематики шукайте на офіційних джерелах МОЗ:
???? Сайт МОЗ: https://moz.gov.ua
???? Інформаційний портал про коронавірус в Україні: https://covid19.gov.ua
???? Усе про вакцинацію: https://vaccination.covid19.gov.ua
???? Сайт НСЗУ: https://nszu.gov.ua
???? Сайт ЦГЗ: https://phc.org.ua
А також підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах:
 

Популярні новини