Loading...

Харчування для вагітних під час спеки???? Протягом вагітності здорове та збалансоване харчування матері допомагає дитині розвиватися і рости. Дотримуватися правильного раціону особливо важливо під час сильної спеки, коли, крім морозива та холодного квасу може більше нічого не хотітися їсти. ????
Як вагітній жінці стежити за здоровим раціоном у спекотний період?????
Читайте наші поради ????
???? Пийте рідину регулярно упродовж дня (наприклад, вода, чай). Це допоможе запобігти зневодненню, оскільки вашому організму потрібно більше рідини, ніж зазвичай, особливо у спекотну погоду. Завжди беріть прохолодну пляшку з водою, коли йдете на прогулянку.
???? Використовуйте у щоденному раціоні різноманітні продукти, зокрема, велику кількість фруктів та овочів. Їжте легкі свіжоприготовані страви.
????Обмежте вживання кофеїну, повністю уникайте алкоголю. Навіть у невеликій кількості алкоголь потрапить у кров вашого малюка й може вплинути на розвиток дитини.
???? Уникайте вживання м’якого морозива з яток вуличної торгівлі та місць швидкого харчування, оскільки воно може містити небезпечні бактерії (наприклад, сальмонелу). Також не варто виготовляти вдома морозиво або соуси з додаванням сирих яєць.
???? Краще не вживати у спекотну погоду під час вагітності такі продукти: ▪м’які або непастеризовані сири (брі, камамбер і фета),
▪ паштети, ▪рибу та інші морепродукти (устриці, мідії), страви з них (суші, роли), ▪холодну, попередньо зварену курку, шинку та інші охолоджені, попередньо зварені м’ясні продукти, ▪заздалегідь приготовлені бутерброди, ▪салати та залишки продуктів від попередніх прийомів їжі.
???? Мінімізуйте споживання солі. Це допоможе швидше виводити воду з організму та дозволить почуватися комфортніше.
Споживайте поживну та різноманітну їжу. Смакуйте корисне та бережіть здоров’я! ????
 

Популярні новини