Loading...

Які ресурси - корисні телефони, сайти та сторінки у соцмережах - допоможуть знайти потрібну інформацію пацієнту?Розповідаємо ????
1⃣ Контакт-центр НСЗУ за номером 16-77 ????☎ Всі дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безоплатні. Оператори контакт-центру відповідають на дзвінки з 9:00 ???? до 18:00 ???? в офіційно робочі дні. В інший час спрацьовує автовідповідач, який в автоматичному режимі здатний надати відповіді на більшість питань.
ℹ Зателефонувавши на 16-77, можна дізнатись:
????Де знайти сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким можна укласти декларацію та що входить до безоплатного пакету послуг на первинній ланці?
???? Чи надає найближча або будь-яка інша лікарня відповідну медичну допомогу в межах Програми медичних гарантій?
???? Який обсяг меддопомоги є безоплатним за відповідними пакетами медичних послуг?
???? Які препарати входять до програми “Доступні ліки” і де знаходиться найближча аптека з “Доступними ліками”?
???? Що таке електронне направлення та як ним скористатись?
???? Як правильно подати скаргу, якщо відмовляють у консультації або обстеженні за електронним направленням або безоплатній медичній допомозі в межах Програми медичних гарантій?
Це - лише частковий перелік питань, на які дає відповіді контакт-центр НСЗУ.
2⃣ Дашборди на сайті НСЗУ ????????
Зокрема, сайт містить понад 20 дашбордів. З їх допомогою пацієнт може дізнатися:
???? які послуги за Програмою медичних гарантій надає будь-який заклад охорони здоров’я, що підписав договір з НСЗУ https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts;
???? де можна укласти декларацію та з яким лікарем https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmd-map;
???? скільки грошей отримав медзаклад від НСЗУ та за які послуги https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-pay;
???? скільки та де саме розташовані лікарні, які надають стаціонарну допомогу пацієнтам з коронавірусом https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/likarni-covid, а також які саме ліки пацієнти з COVID-19 можуть отримувати безоплатно і чи наявні вони у певному медичному закладі https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/covid-drugs-inventory.
☝️ Зверніть увагу, що дашбордами зручніше користуватись зі стаціонарних ПК.
3⃣ Корисні вкладки на сайті НСЗУ ????????
Так, відвідавши наш сайт https://nszu.gov.ua можна побачити:
???? які саме послуги входять до Програми медичних гарантій і, відповідно, є безоплатними https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2021. Для цього потрібно перейти за посиланням, знайти необхідну послугу та відкрити файл зі специфікацією;
???? електронну форму на вкладці “Громадянам”, за допомогою якої легко подати скаргу НСЗУ, якщо у лікарні безпідставно відмовили в наданні послуги пацієнту чи вимагали гроші https://nszu.gov.ua/gromady.../osobistij-prijom/citizen-form;
???? електронну карту аптек-учасниць програми реімбурсації лікарських засобів “Доступні ліки” та актуальний список лікарських засобів, які входять до програми https://nszu.gov.ua/ogoloshennya-pro-ukladennya-dogovoriv/dostupni-liky.
4⃣ Телаграм-канал НСЗУ https://t.me/NSZU_gov ???? та сторінка у фейсбуці НСЗУ для пацієнта.
 
 
Підписуйтесь, щоб отримувати найсвіжішу інформацію про найактуальніші цифри та дані щодо ситуації з пандемією, алгоритми дій пацієнтів з симптомами COVID-19, про права, правила та маршрути пацієнта в системі охорони здоров’я.
 

Популярні новини