Loading...

Як дізнатись, в яких приватних лікарнях медична допомога безоплатна?В 2021 році Національна служба здоров’я України уклала договори із понад 3000 медзакладів. Це комунальні заклади охорони здоров’я по всій країні, які надають первинну, екстрену та спеціалізовану медичну допомогу. А також - приватні медичні заклади, які готові надавати послуги пацієнтам за бюджетні кошти. Розповідаємо, як дізнатись, в яких приватних лікарнях медична допомога безоплатна і яка саме ????
???? Первинну медичну допомогу за договором з Національною службою здоров’я України надаватимуть понад 1850 медзакладів, з них 481 - лікарі-ФОП та 194 приватних центрів. Де вони розташовані, можна побачити на дашборді НСЗУ “Укладені договори про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій”. Для цього:
➡ відкрийте зі стаціонарного ПК дашборд https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts;
➡ у фільтрі “Вид допомоги” оберіть “Первинна”;
➡ у фільтрі “Форма власності” - “ФОП” або “Приватна без ФОП” - так ви побачити загальну кількість по областях України;
➡ якщо цікавить певна область чи місто - позначте це у фльтрах “Область реєстрації” та “Наслений пункт”.
???? Спеціалізовану медичну допомогу за контрактом з НСЗУ надають понад 1600 медзакладів. З них 82 - приватні лікарні та 11 лікарів-ФОП.
Найбільше договорів приватні заклади уклали на надання пріоритетних амбулаторних послуг з раннього виявлення онкології. Таких закладів 53 у різних регіонах країни. Це означає, що маючи електронне направлення, там безоплатно можна зробити мамографію, гістероскопію, гастроскопію, колоноскопію, цистоскопію та бронхоскопію.
Амбулаторну допомогу надаватимуть 46 приватних заклади. А хірургічні операції - 14. Зробити операцію у приватному закладі за Програмою медичних гарантій можна буде у Маріуполі, Дніпрі, Кропивницькому, Чернівцях, Полтаві, Хмельницькому та Запоріжжі.
Щоб подивитись, які приватні центри у вашому місті працюють за контрактом з НСЗУ і яку безоплатну допомогу надають, відкрийте нашу аналітичну панель https://nszu.gov.ua/e-data/dashboard/pmg-contracts. Далі:
➡ у фільтрі “Вид допомоги” оберіть “Спеціалізована”;
➡ у фільтрі “Форма власності” - “ФОП” або “Приватна без ФОП” - так ви побачити загальну кількість по областях України;
➡ якщо цікавить певна область чи місто - позначте це у фльтрах “Область реєстрації” та “Наслений пункт”;
➡ фільтри “Напрям” та “Група послуг” допоможуть зорієнтуватися, за яким саме пакетом послуг відповідний медичний заклад має контракт з НСЗУ.
????☎ Також усю цю інформацію можна дізнатися, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за безоплатним номером 16-77.
 

Популярні новини