Loading...

Як не захворіти на грип та ГРВІНавколо грипу, ГРВІ і COVID-19 існує безліч міфів. Досі вірите, що вітамін С захистить від грипу, а антибіотики сприятимуть швидкому одужанню?
Ось найдієвіші поради із профілактики????
✔ Частіше мийте руки з милом, особливо після контакту із поручнями, дверними ручками, предметами загального використання. Якщо ви не можемете помити руки, використовуйте антисептики на основі спирту.
✔ Носіть маску правильно! Маска має повністю закривати рот і ніс!
✔ Одягайтеся відповідно до погоди і тримайте ноги в теплі. Пам’ятайте, що перегрів так само небезпечний, як і переохолодження.
✔ Віруси не люблять свіже повітря і швидео гинуть у ньому. Тому частіше провітрюйте приміщення, робіть вологе прибирання.
✔ Уникайте контактів із захворілими, так само і самі - залишайтеся вдома, якщо почуваєтеся зле. Тримайте дистанцію з іншими не 1,5 м.
✔ Вакцинуйтеся — це найефективніший метод профілактики захворювання та ускладнень. Від грипу вакцини можна придбати в аптеках, а від COVID-19 https://list.covid19.gov.ua/
✔ Харчуйтеся збалансовано, будьте фізично активними і повноцінно спіть!
✔ Відчули симптоми респіраторного захворювання? За перших же ознак обов’язково звертайтеся до свого сімейного лікаря. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я!
 
 

Популярні новини