Loading...

Як отримати "Доступні ліки" для лікування нецукрового діабету? Пацієнту потрібно:З 1 жовтня пацієнти з нецукровим діабетом можуть отримувати “Доступні ліки” безоплатно. ???? МНН - “Десмопресин”, у вигляді таблеток та спрею. Всі п’ять найменувань препаратів - безоплатні.
Щоб отримати “Доступні ліки” для лікування нецукрового діабету, потрібно:
✔ мати лікуючого лікаря за спеціальністю “Ендокринологія”, “Дитяча ендокринологія”. Ендокринолог встановить діагноз, зробить первинні призначення на ліки та створить індивідуальний план лікування в електронній системі охорони здоров’я;
✔ укласти декларацію із терапевтом/педіатром/сімейним лікарем (на час дії призначень у індивідуальному плані лікування пацієнт може спостерігатися у свого сімейного лікаря;
✔ лікуватися амбулаторно;
✔ мати е-рецепт на “Доступні ліки”. Е-рецепт виписує ендокринолог або сімейний лікар/терапевт/педіатр (на основі плану лікування, внесеного в електронну систему охорони здоров’я ендокринологом).
З електронним рецептом пацієнт обирає будь-яку аптеку, в будь-якому регіоні країни. А це - понад 7000 аптек та аптечних пунктів по всій країні. Знайти найближчу аптеку можна за допомогою дашборду.
 
 

Популярні новини