Loading...

Як отримати міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19?Міжнародне свідоцтво про вакцинацію - це документ, який використовується для закордонних подорожей та відповідає міжнародним медико-санітарним нормам. Він свідчить про те, що людина повністю вакцинована проти COVID-19.
❗????‍⚕ Міжнародне свідоцтво можна отримати лише в паперовій формі у сімейного лікаря чи в будь-якому медичному закладі, підключеному до електронної системи охорони здоров'я. Документ можуть одержати ті, кого щепили необхідною кількістю доз вакцини від COVID-19.
І ось що ще потрібно знати про міжнародне свідоцтво про вакцинацію:
???? Для кількадозних вакцин видається лише після отримання останньої дози.
???? У випадку отримання свідоцтва не одразу після щеплення, а шляхом звернення до лікаря, свідоцтво заповнюється на основі даних про щеплення, внесених до електронної системи охорони здоров'я.
???? Заповнюється англійською або французькою мовою, додатково також українською мовою.
???? Бланк такого свідоцтва не обов’язково має бути жовтого кольору. Його можна роздрукувати на звичайному папері та заповнити вручну.
???? Має містити персональні дані пацієнта (прізвище та ім’я латинкою записуватиметься так само, як у закордонному паспорті громадянина, або за правилами транслітерації), а також інформацію про вакцинацію (назва вакцини, дата вакцинації тощо).
???? Обов’язково матиме офіційний штамп закладу охорони здоров'я та підпис лікаря.
???? Має бути підписане пацієнтом або його уповноваженим представником.
???? Термін дії свідоцтва - 180 днів.
Важливо! Не слід плутати міжнародні свідоцтва про вакцинацію з «імунними паспортами» чи «ковідними сертифікатами», які зараз розробляють в Україні та за кордоном, оскільки це різні поняття.
 

Популярні новини