Loading...

Як утворюється молоко в грудях?Щоб розібратися, як молоко потрапляє в груди, потрібно звернути увагу на кілька моментів????
????Перш за все, жіночі груди — це “розумна система”, яку можна порівняти з вишуканим інженерним витвором. Часто їх називають молочними залозами, в середині котрих є певні частини-конструкції, що допомагають транспортувати молоко????
▫️Альвеоли — найдрібніші часточки молочних залоз. Тут виробляється і зберігається грудне молоко. Вони оточені крихітними м’язами, що виштовхують молоко у вторинні молочні протоки.
▫️Вторинні молочні протоки переносять молоко від альвеол до основних молочних протоків.
▫️Основні молочні протоки — це трубки, що несуть молоко прямо до соска. Жінка має в середньому 9 основних молочних проток.
▫️Найперше молоко, що отримує дитина, коли лише з’явилася на світ — молозиво. Багате на всі поживні речовини, молозиво також має лейкоцити, що борються з інфекціями.
І найприємніше, щоб запустити процес утворення грудного молока, потрібно прикладати новонародженого малюка до грудей???? Тілесний контакт мами з дитиною допомагає запустити лактацію, а малюку почуватися захищено та спокійно.
????Коли, як, скільки часу та разів треба годувати дитину читайте на сайті.
 

Популярні новини