Loading...

Як вберегтися від спеки – поради???? Літній сезон продовжується, а з ним і спека, від якої так хочеться інколи сховатися.
 
 
Якщо тіло людини не здатне охолодитися за високих температур, спека може стати причиною низки хвороб:
????сонячний удар;
????виснаження теплом (перегрів тіла);
????теплові судоми;
????сонячний опік;
????висипи.
Прості правила допоможуть вам уберегтися від надзвичайної спеки:
☀ Уникайте перебування на сонці у спекотні години з 11:00 до 16:00.
☀ Захищайтеся від сонця. Шукайте засоби захисту з поміткою «широкий спектр» або «захист UVA/UVB» з SPF 30 і більше на етикетці — такі продукти діють краще. Застосовуйте їх повторно відповідно до інструкції на етикетці. Носіть вільний, легкий і світлий одяг. Одягайте вбрання з довгими рукавами, надівайте сонцезахисні окуляри (із захистом від UVA і UVB променів), капелюх, краще із широкими полями, щоби затінити обличчя, вуха та шию.
☀ Підтримуйте водний баланс незалежно від того, наскільки ви активні. Пийте багато, маленькими порціями, не чекайте на відчуття спраги. Порадьтеся з вашим лікарем щодо допустимої кількості вживання води в спеку, якщо є протипокази за станом здоров’я. Не пийте солодкі напої та алкоголь.
☀ За можливості краще залишайтеся у будівлях із кондиціонером. Якщо вдома його немає — зайдіть до кондиційованих громадських приміщень. Навіть кілька годин, проведених в охолодженому приміщенні, можуть допомогти тілу адаптуватися до спеки на вулиці.
☀ Уникайте споживання гарячих та важких страв. Вони створюють додаткове теплове навантаження для вашого тіла.
☀ Не забувайте потурбуватися про домашніх улюбленців. Тваринам потрібно багато свіжої води.
❗Пам’ятайте, що залишати дітей або тварин у припаркованому авто — небезпечно! Машина швидко нагрівається, тому ризик отримати несприятливі наслідки від спеки значно збільшується. Насолоджуйтеся літом безпечно та бережіть своє здоров'я.
 

Популярні новини