Loading...

Як захистити від COVID-19 своїх працівників???? Центр громадського здоров’я нагадує прості і дієві поради, які допоможуть уберегти ваших співробітників на робочому місці від інфікування COVID-19.
Читайте та поширюйте серед колег:
???? Вакцинуйтеся! Компанії, які мають у своєму штаті понад 50 охочих щепитися проти COVID-19, можуть записатися на колективну вакцинацію. Докладніше про умови. Якщо охочих щепитися в організованому колективі менш ніж 50, заохочуйте колег щепитися, перелік центрів вакцинації: https://list.covid19.gov.ua/
???? Слідкуйте за чистотою. Робоче місце ваших працівників повинно бути чистим: поверхні та предмети слід регулярно протирати дезінфікуючими засобами.
???? Заохочуйте колег дотримуватися гігієни рук. Працівники повинні регулярно та ретельно мити руки.
???? Забезпечте дозатори для дезінфекції рук на видних місцях, а також створіть доступні місця, де співробітники можуть мити руки водою з милом.
???? Пам’ятайте про особистий простір ваших працівників.
???? Відправляючи співробітника у відрядження в іншу країну, спочатку ознайомтеся із правилами подорожей. Для цього скористайтеся сервісом МЗС: https://tripadvisor.mfa.gov.ua/
???? Ваші працівники повинні дотримуватися місцевих обмежень щодо поїздок та відвідувань масових заходів.
???? Якщо працівник відчуває перші ознаки застуди, йому слід залишатися вдома.
???? У випадку, якщо під час перших ознак застуди, працівнику необхідно бути на робочому місці, йому потрібно користуватися захисною маскою. Змінювати її слід щодві години або як тільки маска стає вологою.
???? Переконайтеся, що у вас є закриті сміттєві контейнери для утилізації використаних одноразових серветок і масок.
???? Популяризуйте віддалену роботу онлайн.
Бережіть один одного!
 

Популярні новини