Loading...

Як зробити літню подорож безпечнішою?Літо — пора відпусток. Якщо ви плануєте мандрівку Україною чи за кордон, дотримуйтеся правил, аби в час пандемії COVID-19 зробити подорож безпечнішою.
???? Перед поїздкою за кордон:
???? Перевірте місцеві обмеження в пункті призначення. Кожна країна встановлює свої вимоги до перетину кордону, до тестування до та після подорожі, а також щодо вакцинації. Актуальну інформацію можна перевірити за допомогою інтерактивної карти, яку розробило МЗС ???? TripAdvisor.mfa.gov.ua/map
???? Дізнайтеся який рівень захворюваності в пункті призначення, адже що рівень вищий, тим більша ймовірність інфікуватися й поширювати COVID-19 під час подорожі й опісля.
???? Упродовж поїздки:
???? Аби захистити себе та своїх попутників завжди носіть маску в аеропортах та на вокзалах, а також під час самої поїздки.
???? Намагайтеся дотримуватися фізичної дистанції в аеропортах, на залізничних вокзалах, у потягах, автобусах тощо. Уникайте контактів із захворілими людьми,
особливо якщо в них є такі симптоми, як лихоманка або кашель.
???? Сумлінно дотримуйтеся вимог та рекомендацій перевізника, навіть, коли здається, що це створює додаткові незручності. Ці вимоги спрямовані на створення безпечних умов для пасажирів та персоналу.
???? Під час подорожі регулярно мийте руки з милом або використовуйте дезінфікуючі засоби для рук на спиртовій основі; уникайте дотиків до обличчя немитими руками.
???? Візьміть із собою достатню кількість запасних масок та дезінфікуючих засобів для рук.
???? Віддавайте перевагу безконтактним пристроям: способам оплати, автоматичним дверям тощо.
???? Відкладіть або скасуйте подорож, якщо у вас є симптоми COVID-19, такі як лихоманка, кашель, біль у горлі або інші.
???? Якщо ви відчуєте себе зле під час подорожі, повідомте про це екіпажу та негайно зверніться по медичну допомогу.
???? Якщо протягом 14 днів після повернення додому з’являються такі симптоми, як кашель, лихоманка, біль у горлі тощо, негайно зверніться до лікаря.
Нові карантинні норми для людей, які перетинають кордон України ???? moz.gov.ua
Перелік вакцин, які дають право перетину кордону України ???? phc.org.ua
 

Популярні новини