Loading...

Яка вакцина від COVID-19 доступна в центрах масової вакцінації?В Україні працює понад 200 центрів масової вакцинації проти COVID-19. У них вакцинують як тих, кого попередньо запросили на щеплення телефонним дзвінком чи повідомленням, так і за іншою чергою усіх охочих, яким ще не надійшло запрошення, але які є в листі очікування. Пріоритет надається літнім людям.
Яка ж вакцина від COVID-19 доступна зараз в центрах масової вакцинації ????
➡ CoronaVac/Sinovac Biotech. Ті, хто отримав перше щеплення вакциною CoronaVac від Sinovac Biotech у цих центрах, зможуть щепитися другою дозою в тих же центрах або в пунктах щеплень.
➡ Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Вакцина Comirnaty/Pfizer-BioNTech буде доступна усім охочим з пріоритетом для людей похилого віку та людей із супутніми захворюваннями.
Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.
❗ Нагадуємо, що для вакцинації не обов’язково мати декларацію із сімейним лікарем. Втім, її наявність значно прискорить процес. Як знайти лікаря, з яким укласти декларацію, дивіться тут.
 

Популярні новини