Loading...

З 1 жовтня НСЗУ адмініструватиме програму забезпечення інсулінамиУряд прийняв рішення про те, що програму забезпечення інсулінами буде адмініструвати Національна служба здоров'я з 1 жовтня 2021 році.
Кабінет міністрів ухвалив постанову "Про реімбурсацію лікарських засобів за Програмою державних гарантій медичного обслуговування населення".
На 3 місяців 2021 року (з жовтня по грудень) на програму виділено 660 млн грн. Цього достатньо, щоби забезпечити всіх пацієнтів інсуліном безоплатно - за умови запровадження та дотримання певних чітких правил.
У цій постанові Міністерство охорони здоров’я та НСЗУ запропонували певні зміни до категоризації (тобто визначення груп) пацієнтів, які можуть отримати інсуліни. Залежно від того, до якої групи належить пацієнт, він має право на певний вид інсуліну та форму його відпуску. Постанова, яку ухвалив Уряд, враховує низку пропозицій і експертів, і пацієнтських організацій.
Наша мета - забезпечити постійний доступ пацієнта до безоплатних препаратів інсуліну.
Програма реімбурсації інсулінів повністю відповідає меті трансформації системи охорони здоров’я. Створити універсальний доступ до медичних послуг для всіх громадян. Тобто, щоб кожна людина могла отримати потрібне їй лікування та препарати, гарантовані державою, безоплатно.

Популярні новини