Loading...

Краматорськ за тиждень: Очікування підписання договору по «ковідному пакету»За тиждень виявлено 896 підтверджених випадків захворювання на коронавірус (на минулому тижні 868). У міських лікарнях з діагнозом пневмонія знаходиться 160 осіб, з них підтверджений діагноз COVID-19 мають 142, решта чекають результатів аналізу. Період вакцинації зроблено 270 щеплень, за минулий тиждень – 60.  Про це під час апаратної наради повідомив начальник відділу охорони здоров’я Андрій Петриченко. 

Краматорська міська лікарня № 1 очікує на підписання договору з Національною службою здоров’я України по «ковідному пакету». Договір на надання послуг по лікуванню хворих на COVID-19 має бути підписано за кілька днів.

ДТМО також подала заявку в НСЗУ на отримання «ковідного пакета». 

Нагадаємо, через зростання захворюваності на коронавірусну хворобу у Краматорську погіршилася ситуація в медичних закладах, де перебувають на лікуванні хворі. У "ковідному відділені", що працює на базі лікарні №3, виникла проблема з нестачею персоналу та ліжок. Тоді міським відділом охорони здоров'я планувалося вирішити питання щодо перенаправлення хворих до інших лікарень та подачи документів до НСЗУ для укладання договору за "ковідним пакетом".

Прес-служба Краматорської міської ради

Популярні новини